Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard je dostatečně prostorný, kdy se může pochlubit celkovou rozlohou 20 m². Součástí jsou také sítě proti hmyzu, speciální zatemňovací závěsy a moderní sociální zařízení včetně veškerého základního toaletního vybavení.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Velkorysý dvoulůžkový pokoj Deluxe uspokojí i náročnější hosty, kteří se mohou těšit mimo jiné na klimatizaci, malou lednici a speciální zatemňovací závěsy. Má velkorysou rozlohu 33 m², jeho součástí je rovněž terasa. Vlastní sociální zařízení je naprostou samozřejmostí.

Třílůžkový bezbariérový pokoj

Prostorný třílůžkový bezbariérový pokoj o rozloze 32 m² je pečlivě navržen tak, aby se v něm i hosté s tělesným handicapem cítili nanejvýš pohodlně a bez omezení. Má bezbariérový přístup do pokoje, stejně jako bezbariérové sociální zařízení se sprchovým koutem. Součástí jsou také sítě proti hmyzu, speciální zatemňovací závěsy.

Pokoj Junior Suite

Vskutku velkorysý pokoj, jehož součástí je i venkovní terasa, se pyšní rozlohou 52 m2. Pohodlně se v něm však ubytují až 4 hosté, kteří se mohou těšit na nadstandardní vybavení a vlastní privátní parkoviště

Apartmán President Suite

Prezidentský apartmán s celkovou rozlohou 74 m² uspokojí nároky i těch nejnáročnějších hostů. Tvoří ho ložnice, obývací pokoj, nechybí ani vybavená kuchyňka s kávovarem a samozřejmě vlastní sociální zařízení. Apartmán je vybaven lednicí a klimatizací. K apartmánu, který je zařízený v nadčasovém moderním designu, náleží i prostorná venkovní terasa a privátní parkoviště.

Čtyřlůžkový apartmán Superior

Čtyřlůžkový apartmán Superior s celkovou rozlohou 51 m² uspokojí nároky i těch nejnáročnějších hostů. Tvoří ho ložnice, obývací pokoj, nechybí ani vybavená kuchyňka s kávovarem a samozřejmě vlastní sociální zařízení. Apartmán, který je zařízený v nadčasovém moderním designu je umístěn v 1NP. Je vybaven lednicí, klimatizací a blackoutovými žaluziemi. Apartmán je umístěn mimo hlavní budovu, budete zde mít absolutní ticho.