Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard je dostatečně prostorný, kdy se může pochlubit celkovou rozlohou 20 m². Součástí je také moderní sociální zařízení včetně veškerého základního toaletního vybavení.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Velkorysý dvoulůžkový pokoj Deluxe uspokojí i náročnější hosty, kteří se mohou těšit mimo jiné na klimatizaci, malou lednici a speciální zatemňovací závěsy. Má velkorysou rozlohu 33 m², jeho součástí je rovněž terasa. Vlastní sociální zařízení je naprostou samozřejmostí.

Třílůžkový bezbariérový pokoj

Prostorný třílůžkový bezbariérový pokoj o rozloze 32 m² je pečlivě navržen tak, aby se v něm i hosté s tělesným handicapem cítili nanejvýš pohodlně a bez omezení. Má bezbariérový přístup do pokoje, stejně jako bezbariérové sociální zařízení se sprchovým koutem.

Pokoj Junior Suite

Vskutku velkorysý pokoj, jehož součástí je i venkovní terasa, se pyšní rozlohou 52 m2. Pohodlně se v něm však ubytují až 4 hosté, kteří se mohou těšit na nadstandardní vybavení a vlastní privátní parkoviště

Apartmán President Suite

Prezidentský apartmán s celkovou rozlohou 74 m² uspokojí nároky i těch nejnáročnějších hostů. Tvoří ho ložnice, obývací pokoj, nechybí ani vybavená kuchyňka s kávovarem a samozřejmě vlastní sociální zařízení. Apartmán je vybaven lednicí a klimatizací. K apartmánu, který je zařízený v nadčasovém moderním designu, náleží i prostorná venkovní terasa a privátní parkoviště.

Čtyřlůžkový apartmán Superior

Čtyřlůžkový apartmán Superior s celkovou rozlohou 51 m² uspokojí nároky i těch nejnáročnějších hostů. Tvoří ho ložnice, obývací pokoj, nechybí ani vybavená kuchyňka s kávovarem a samozřejmě vlastní sociální zařízení. Apartmán, který je zařízený v nadčasovém moderním designu je umístěn v 1NP. Je vybaven lednicí, klimatizací a blackoutovými žaluziemi. Apartmán je umístěn mimo hlavní budovu, budete zde mít absolutní ticho.